Med s materskou kašičkou 250g (2%)

Kód: 119
Neohodnotené
9,50 €
Skladom

Materská kašička je prirodzený zdroj stimulačných látok so širokým spektrom účinkov, hlavne v oblasti činnosti pečene, srdca, centrálneho nervového systému, stimulácie krvotvorby a podpory imunitného systému...

Detailné informácie

Podrobný popis

Materská kašička je prirodzený zdroj stimulačných látok so širokým spektrom účinkov, hlavne v oblasti činnosti pečene, srdca, centrálneho nervového systému, stimulácie krvotvorby a podpory imunitného systému. Má vplyv na obnovu hojacich sa tkanív, životaschopnosť spermií, znižuje hladinu cholesterolu, stimuluje kostnú dreň, zvyšuje odolnosť voči stresom. Pomáha k regenerácii a zotaveniu. Potláča únavu. Potláča procesy starnutia a únavy, u žien v klimaktériu potláča nepríjemné príznaky prechodu.

Med je ľahko stráviteľný, vynikajúci, prírodný a vysoko hodnotný doplnok výživy detí, rekonvalescentov, športovcov a pod. Svojim obsahom zodpovedá zdravej výžive a zvyšuje prirodzenú odolnosť organizmu.

Zloženie: Kvetový pastový med, materská kašička 2% hm. (Zvyčajná dávka u konkurencie je 1% materskej kašičky v mede. Podľa nášho názoru je toto málo, preto nateraz jedine náš med s materskou kašičkou obsahuje 2% materskej kašičky.)

Spojením medu a materskej kašičky vzniká účinný produkt prírodného charakteru.

Dávkovanie :

1 rovnú kávovú lyžičku max. 2x denne pomaly vycucať.

Opatrnosť je potrebná u osôb alergických na včelie produkty !!! Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívať pri rakovinovom ochorení prsníka a ženských orgánov. Skladovať v chladničke.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Materská kašička, trúdie mlieko
Hmotnosť: 0.398 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: