Propolisová tinktúra - spray 20ml EXTRA SILNÁ

Kód: 7
Neohodnotené
3,90 €
Skladom
Táto propolisová tinktúra v sprayovej forme je vyrobená tradičnou receptúrou, tzn. lúhovaním surového propolisu v lekárenskom liehu. Ide o čistý včelí produkt, ktorý neobsahuje žiadne iné rozpúšťadlá, či chemické prímesi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Propolisová tinktúra v spreyovej forme je veľmi vhodná pre priamu aplikáciu do ústnej dutiny a do krku pri problémoch s nachladnutím a to ako vírusového aj bakteriálneho pôvodu.

Prípravok sa používa tiež pri výskyte kožných plesní, k regenerácii a hojeniu poškodenej alebo popálenej kože, na zmäkčovanie stvrdnutej kože a po bodnutí hmyzom. Stačí rovnomerne rozstrieknuť na postihnuté miesto.

Použitie:

Prípravok je určený predovšetkým k starostlivosti o ústnu dutinu a pokožku.

Aplikujte priamo na problematické miesta.

V dutine ústnej je obzvlášť vhodné použiť pri pocite začínajúceho prechladnutia, škrabania v hrdle, alebo už prepuknutého zápalu.

Dávkovanie pri prechladnutí: 5 - 8 x denne 5 vstrekov do úst.

Propolis je prírodná látka získaná z balzamov živicovej povahy, ktorú včely zbierajú z rôznych rastlín, kvetov a liečivých bylín. V propolise bolo zistené 34 liečivých zložiek. Propolis obsahuje 50-60% živíc, 10-12% éterických olejov a asi 5% peľu. Tieto látky majú veľmi priaznivé účinky na ľudský organizmus. Široké spektrum uhľovodíkov, mastných kyselín, terpenoidov, vitamínov a ostatných organických látok zastupuje bohaté spoločenstvá, ktoré sa inde v prírode nevyskytuje.

Propolisová tinktúra dokonale dezinfikuje, ničí alebo obmedzuje rast niektorých baktérií, vírusov, plesní. Má zvieravé účinky a lokálne tlmí bolesť. Podporuje obranyschopnosť organizmu.

Zloženie: dojčenská voda, farmaceutický alkohol max. 65%, propolis sušina max. 3%

Prípadný sediment nie je na závadu.

Alergiu na propolis zistíme natretím zápästia na dlani. Ak do 24 hodín kože nesčervená, môžeme propolis používať.

Propolisová tinktúra v spreji je rovnaká, ako propolisová tinktúra s kvapkadlom, ktorú ponúkame v našom E-shope. Jediný rozdiel je ten, že je fľaštička osadená mechanickým rozprašovačom. K rozprašovaču môžete teda použiť aj nami predávanú propolisovú tinktúru s kvapkadlom v zmysle náhradnej náplne.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika podporujúca hojenie
Hmotnosť: 0.055 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: