Včelí peľ 100g

Kód: 134
Neohodnotené
4,90 €
Skladom

Podporný prostriedok imunitného a nervového systému, pomáha pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe...

Detailné informácie

Podrobný popis

Včelí peľ sú peľové zrná vyšších rastlín, zbierané, spracované a uložené včelami do buniek plástov, určených k výžive včelstva.

Zloženie peľu :

Peľové zrná obsahujú okrem vody, bielkovín, tukov a sacharidov tiež vitamíny skupiny B, D, E a H, z minerálnych látok je to kremík, síra, meď, kobalt, sodík, železo, hliník, vápnik, horčík, mangán, fosfor, bárium , striebro, zinok, molybdén, chróm a stroncium.

Účinky :

Podporný prostriedok imunitného a nervového systému, pomáha pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe, pri chudokrvnosti z nedostatku železa, pri chorobách pečene, pri žltačke, ochorení prostaty, srdcovo cievnych ochoreniach, pri zápche, žalúdočných problémoch a ochoreniach čriev, spomaľuje procesy starnutia, má rehabilitačné účinky po chorobách, pri nechutenstve a úbytku hmotnosti, pri ochoreniach kože, očí, kĺbov, pri poruchách spánku, môže chrániť pred sennou nádchou, ktorá zapríčiňuje astmu...

Príprava a užívanie :

Ľudský organizmus nedokáže spracovať cenné látky obsiahnuté v peli jednoduchým prehltnutím peľových zŕn. Preto je ho potrebné rozpúšťať najlepšie v mede a užívame 2x denne 1 čajovú lyžičku pred jedlom.

Treba byť opatrný u osôb alergických na včelie produkty!

Dodatočné parametre

Kategória: Peľ, PERGA peľ, medové viečka, apisin
Hmotnosť: 0.11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: