Úvod | Peľ, PERGA peľ, medové viečka, apisin

PERGA s čokoládou a materskou kašičkou 120g

PERGA s čokoládou a materskou kašičkou 120g

čokoládové dražé s pergou a materskou kašičkou na energiu. Pomáha pri: Imunita, Detská imunita, Únava, Depresia, Stres...


Výrobca: Etami s.r.o., Humenné
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Naša cena: 9,90 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
 

Podrobný popis:

Čokoládové dražé s pergou a materskou kašičkou sú zdravou sladkosťou.

Perga, prírodný multivitamín a účinné probiotikum, je obalená do kvalitnej horkej čokolády zmiešanej s materskou kašičkou, neobyčajne výživným včelím produktom. Výsledkom sú lahodné „cukríky“, ktoré vám nielen uspokoja chuť na sladké, ale dodajú aj riadnu dávku energie a podporia i prácu mozgu.


PERGA poskytuje antistresové a antidepresívne účinky, podporuje fyzickú a mentálnu práceschopnosť. Obsahuje také prírodné antidepresíva ako zinok a vitamín B6. V zložení pergy sú však prítomné aj iné látky potrebné pre plnohodnotnú činnosť mozgu a iných častí centrálneho nervového systému, ale i také, ktoré zvyšujú odolnosť organizmu pri intenzívnej fyzickej námahe.

HORKÁ ČOKOLÁDA v prvom rade obsahuje široké spektrum antioxidantov (napr. polyfenoly, flavanoly, katechíny). Ako na základe štúdií uvádza portál sk.medlicker.com, kakao významne zlepšuje kognitívne funkcie u starších ľudí, ktorí ich majú narušené. Má sa to prejavovať napríklad zlepšením slovného vyjadrovania. Obsahuje (kakao) tiež stimulanty, ktoré pozitívne, aj keď len krátkodobo zlepšujú funkcie mozgu.

MATERSKÁ KAŠIČKA zlepšuje pamäť, koncentráciu, vnímanie a schopnosť odovzdávania informácie, má regeneračné účinky a zvyšuje fyzickú práceschopnosť. Po požití materskej kašičky nastáva aktivizácia funkcií organizmu a nervového systému. Klinické pozorovania ukazujú na jej antidepresívny účinok, zvýšenie intelektuálnej aktivity, zmenšenie únavy, dobrú náladu až ľahkú eufóriu.

 

Zloženie: perga, horká čokoláda (72%),včelia materská kašička, prídavné látky: tekutý lecitín

 

 

Neodporúčame prekročiť dávku 10 guličiek denne u dospelého, 5 guličiek u detí nad 5 a 2 guličky u detí do 5 rokov. 

 

Príslušenstvo k produktu:

Žiadny tovar k dokúpeniu.

Súvisiaci tovar:


PLÁSTOVÝ PEĽ PERGA 100G
POMÁHA PRI : VYSOKOM CHOLESTEROLE, ALERG., ŠTÍTNA ŽĽAZA, TEHOTENSTVO, IMUNITA,...
Cena s DPH: 9,90 €

MED + PERGA, ČUČORIEDKA 250G
POMÁHA : UNAVENÉ OČI, ZLEPŠUJE ZRAK, DETSKÁ IMUNITA, DETOX, PEČEŇ...
Cena s DPH: 10,50 €

PERGA S ČUČORIEDKOU 120G
POMÁHA : DETSKÁ IMUNITA, AKO PROBIOTIKÁ, PORUCHÁCH OČÍ, STRES...
Cena s DPH: 9,90 €