MAKOVÝ olej 250ml

Kód: 391
Neohodnotené
Značka: Juvamed
10,70 €
Skladom

Preventívne pôsobí pri osteoporóze, ako aj kazivosti zubov. Má ukľudňujúci účinok na psychiku, pôsobí proti stresu...

Detailné informácie

Podrobný popis

Makový olej :

Tento elixír je priamo predurčený k ošetrovaniu pokožky, vlasov a nechtov. Esenciálne mastné kyseliny obsiahnuté v oleji zároveň vyživujú a hydratujú pokožku. Preventívne pôsobí pri osteoporóze, ako aj kazivosti zubov. Má ukľudňujúci účinok na psychiku, pôsobí proti stresu. Makový olej dodáva telu kalcium, fosfor, železo a zinok, preto je ideálne olej konzumovať aj v čase kojenia, kedy je u žien zvýšená spotreba týchto prvkov.

Rastlinný olej 100% za studena lisovaný, balený v Miron Violet glass.

Miron Fialové sklo 3x dlhšia trvanlivosť ako v bežných obaloch.

Miron - fialové sklo ponúka jedinečnú a výnimočnú možnosť, ako predĺžiť kvalitu výrobkov na dlhšie obdobie.

Miron - fialové sklo funguje ako prírodný filter, ktorý prepúšťa len to spektrum svetla (fialovú farbu), ktoré chráni a zlepšuje kvalitu baleného výrobku. Tento unikátny materiál poskytuje optimálnu ochranu proti procesom starnutia a tým predlžuje životnosť a účinnosť produktov.

Šetrným lisovaním za studena si zachováva svoju špecifickú arómu a vysoký obsah účinných látok. Odporúčame ho použiť na priamy konzum (1-2 čajové lyžičky denne) a tiež do studenej kuchyne. Je výborným doplnkom do šalátov, dressingov, nátierok, majonéz, mliečnych produktov (jogurt, tvaroh) a na dochutenie jedál. Nie je vhodný na tepelnú úpravu.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky a oleje
Hmotnosť: 0.504 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: