Med + propolis, peľ 250g

Kód: 83
Neohodnotené
6,90 €
Skladom

Pomáha pri podpore imunity, strese, bolestiach žlčníka, žalúdka, rieši helikobakter, detox, pečeň...

Detailné informácie

Podrobný popis

FORTE Med + propolis; peľ v sebe v plnej miere zjednotil rôzne liečivé vlastnosti prírodného včelieho medu pochádzajúceho z rastlín výlučne ekologicky čistých oblastí Karpatských hôr, včelieho peľu a propolisu ako prírodného antibiotika. Kombinácia základných včelích produktov vo vysokých koncentráciách dovolila vytvoriť biologicky aktívny produkt so systémovým účinkom. Vlastnosti každého komponentu biopreperátu pri ich kombinácii vynikajú viac a ich účinok sa zvyšuje v porovnaní s užívaním každého z nich osobitne. Preparáty s propolisom a včelím peľom 3 až 4-násobne zvyšujú účinok tradičných liečivých a preventívnych prostriedkov a zmenšujú ich negatívny vplyv na organizmus, podporujú medikamentóznu detoxikáciu.

Med + Propolis; Peľ má dobré výsledky pri prevencii nešpecifických imunodeficientných stavov, v prípadoch ťažko vyliečiteľných a chronických ochorení. Vďaka silným prenikajúcim schopnostiam komponenty propolisu v kombinácii s medom a kvetovým peľom prenikajú do všetkých orgánov a ich systémov, vrátane mechanického tkaniva a prejavujú terapeutické účinky. Prípravok tiež posilňuje prirodzenú imunitu, odolnosť organizmu voči zápalovým procesom. Komponenty preparátu aktivujú metabolické procesy, stimulujú detoxikáciu a vylúčenie rádionuklidov, normalizujú prospešnú mikroflóru v tráviacom trakte, zlepšujú srdcovú činnosť, celkový stav, posilňujú vitalitu a čulosť. Pri ochoreniach kĺbov, vonkajších poraneniach a ťažko hojivých rán sa prípravok osvedčil i na vonkajšie použitie.

Upozornenie: Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Jeho priaznivé účinky sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Pomáha ľudom trpiacich na:

ochorenia tráviacej sústavy - vredy žalúdka a dvanástnika, chronickú a nešpecifickú gastritídu, kolitídu, dysbakteriózu, hemoroidy

adenóm, prostatitídu, nefritídu, cystitídu, eróziu krčka maternice

novotvary v organizme - nezhubné nádory, mastitídu, mastopatiu, fibrómy, cysty

ochorenia srdcovo-cievneho systému - aterosklerózu, mozgovú porážku, infarkt, stenokardiu, srdcové chyby

ochorenia ORL orgánov (angína, faryngitída, zápal nosných dutín, tonzilitída, rinitída)

ochorenia dýchacích ciest (bronchitída, pneumónia, tuberkulóza pľúc, astma)

ochorenia pohybového ústrojenstva - polyartritídu, reumu, osteochondrózu, kĺbov (tu je možné tak vnútorné, ako aj vonkajšie použitie)

Spôsob užívania: Odporúča sa pomaly rozpustiť 1 čajovú lyžičku v ústach 1-2 krát denne 10-15 minút pred jedlom.

Pre deti do 12 rokov je dávku potrebné zmenšiť na polovicu až tretinu.

Kúra trvá 1-3 týždne. Po 1-2 týždňovej prestávke je kúru možné zopakovať.

Na preventívne účely je možné preparát užívať raz denne.

Pri vonkajšom použití sa prípravok riedi s prírodným včelím medom v pomere 1:3 a po dobrom premiešaní sa nanáša na gázový obväz a zafixuje na potrebnom mieste.dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:

Malé množstvo produktu nechajte rozpustiť v ústach. Platí, že ak do 24 hodín nezaznamenáte žiadnu nepriaznivú reakciu, na včelie produkty alergiu s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte.

Majte na pamäti, že pri prvotnom užívaní je vždy dobré začať ten-ktorý včelí produkt konzumovať v malých dávkach a prijímané množstvo zvyšovať postupne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Propolis na liečenie
Hmotnosť: 0.399 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: