Mydlo drsné pohladenie 100g

Kód: 58
Neohodnotené
Značka: Pleva
4,50 €
Skladom
Extrémny peeling „Netradičný názov s ohľadom na zloženie – v mydle nájdete drtené dubové drevo ktoré sa stará o peeling pokožky. Pomáha tak odstrániť odumreté bunky a pleť krásne vyhladí. Aj napriek názvu to urobí velmi šetrne. Je to totiž stále poctivé medové mydlo s hydratáciou. A stále tak nádherne vonia...“ Milan Pleva, zakladatel rodinnej firmy

Detailné informácie

Podrobný popis

Drtené dubové drevo :

Práve táto zložka dala mydlu meno. Po veľmi jemnom rozomletí dobové drevo funguje ako prírodný peeling – zbaví pokožku odumretých častíc, vyhladí ju a vyčistí. Pri umývaní túto zložku ihneď poznáte. Mydlo nie je na dotyk hladké ale má drsný povrch.

Ovos proti ekzémom :

Mydlo je unikátne aj tým že obsahuje výťažok z ovsa. Má aj čistiacea ukľudňujúce účinky. Dávnejšie sa používal na liečbu zápalov a kožných ekzémov. Okrem toho obsahuje vitamíny A,D, a E.

Na medovej báze :

Med obsahuje bielkoviny, minerálne látky,vitamíny a enzýmy vhodné k regenerácii. Vytvára nezameniteľnú vôňu.

Hydratačný glycerín :

Glycerín, prípadne glycerol sa využíva v kozmetike pri výrobe hydratačných krémov. Má zaujímavú vlastnosť – vo veľkej miere viaže na seba atmosferickú vlhkosť a odovzdáva ju pokožke. Sám o sebe nemá čistiace účinky – tie zaisťuju v mydle daľšie prísady.

Návod k použitiu:

Mydlo je určené pre stredne časté použitie a je vhodné na umývanie rúk a celého tela. Nevysušuje pokožku. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vodou.

Účinky mydla:

- výťažok z ovsa pre ukľudnenie

- drtené drevo pre jemný peeling

- hydratuje a krásne vonia

Dodatočné parametre

Kategória: Telová kozmetika
Hmotnosť: 0.118 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: