Úvod | Peľ, PERGA peľ, medové viečka, apisin

Plástový peľ PERGA 100g

Plástový peľ PERGA 100g

Pomáha pri : vysokom cholesterole, alerg., Štítna žľaza, tehotenstvo, imunita, prostata, ekzémy, akné, detox, pečeň, žalúdok...


Výrobca: Včelár Ing. Karol Kolínek
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Naša cena: 11,50 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
 

Podrobný popis:

Peľ perga je získavaný z plástov  včelstva. Je to kvetový peľ, ktorý je prepracovaný včelami priamo v úli. Tu je vystavený prírodnému kvasnému procesu, počas ktorého vznikajú veľmi dôležité substancie bez vonkajšieho zásahu.

Analýzy dokazujú nenahraditeľné aminokyseliny, stopové prvky, enzýmy a rad potrebných živín. Všetky tieto látky sú biologicky vyvážené a pôsobia synergicky. Perga je o viac ako 50% účinnejšia ako kvetový peľ obnôžkový a je tu naozaj minimálna pravdepodobnosť, že vyvolá alergické reakcie. V obľube ho u nás majú zákazníci, ktorí sú normálne alergický na kvetový peľ a tento im alergie nespôsobuje.
Podporuje organizmus k rýchlej obnove duševnej a fyzickej sily, najmä v rekonvalescencii po vyčerpávajúcich chorobách a po operáciach. Pri depresívnych stavoch obnovuje duševnú rovnováhu, vyvoláva pocit spokojnosti a chuti k životu. Účinok Pergy na centrálnu nervovú sústavu je trvalejší a hodnotnejší, ako účinok pri užívaní iných látok, najmä drog. Dobré výsledky sa dosahujú u hypertrofia (zhrubnutie) prostaty, detoxikácia pečene, pri syndróme únavy, neplodnosti, impotencii a zníženej sexuálnej aktivite.

Dávkovanie:

1 - 2 čajové lyžičky denne (peľ sa rozmelí na jazyku a potom prehltne)

Príslušenstvo k produktu:

Žiadny tovar k dokúpeniu.

Súvisiaci tovar:


PEĽ S MEDOM 400G
KVETOVÝ PEĽ OBSAHUJE VEĽKÉ MNOŽSTVO BIELKOVÍN, ŽELEZA, VÁPNIKA, FOSFORU. ĎALEJ...
Cena s DPH: 12,90 €

VČELÍ PEĽ 100G
PODPORNÝ PROSTRIEDOK IMUNITNÉHO A NERVOVÉHO SYSTÉMU, POMÁHA PRI ZVÝŠENEJ FYZICKEJ...
Cena s DPH: 4,90 €

VČELÍ PEĽ KVETOVÝ 450G
PODPORNÝ PROSTRIEDOK IMUNITNÉHO A NERVOVÉHO SYSTÉMU, POMÁHA PRI ZVÝŠENEJ FYZICKEJ...
Cena s DPH: 9,20 €