Plástový peľ PERGA 100g

Kód: 138
Tip
Neohodnotené
12,70 €
Skladom

Pomáha pri : vysokom cholesterole, alerg., Štítna žľaza, tehotenstvo, imunita, prostata, ekzémy, akné, detox, pečeň, žalúdok...

Detailné informácie

Podrobný popis

Peľ perga je získavaný z plástov včelstva. Je to kvetový peľ, ktorý je prepracovaný včelami priamo v úli. Tu je vystavený prírodnému kvasnému procesu, počas ktorého vznikajú veľmi dôležité substancie bez vonkajšieho zásahu.

Analýzy dokazujú nenahraditeľné aminokyseliny, stopové prvky, enzýmy a rad potrebných živín. Všetky tieto látky sú biologicky vyvážené a pôsobia synergicky. Perga je o viac ako 50% účinnejšia ako kvetový peľ obnôžkový a je tu naozaj minimálna pravdepodobnosť, že vyvolá alergické reakcie. V obľube ho u nás majú zákazníci, ktorí sú normálne alergický na kvetový peľ a tento im alergie nespôsobuje.

Podporuje organizmus k rýchlej obnove duševnej a fyzickej sily, najmä v rekonvalescencii po vyčerpávajúcich chorobách a po operáciach. Pri depresívnych stavoch obnovuje duševnú rovnováhu, vyvoláva pocit spokojnosti a chuti k životu. Účinok Pergy na centrálnu nervovú sústavu je trvalejší a hodnotnejší, ako účinok pri užívaní iných látok, najmä drog. Dobré výsledky sa dosahujú u hypertrofia (zhrubnutie) prostaty, detoxikácia pečene, pri syndróme únavy, neplodnosti, impotencii a zníženej sexuálnej aktivite.

Dávkovanie:

1 - 2 čajové lyžičky denne (peľ sa rozmelí na jazyku a potom prehltne)

Dodatočné parametre

Kategória: Peľ, PERGA peľ, medové viečka, apisin
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: