ĽANOVÝ olej 250ml

Kód: 388
Neohodnotené
Značka: Juvamed
5,90 €
Skladom
Pôsobí preventívne proti rozvoju kardiovaskulárnych chorôb...

Detailné informácie

Podrobný popis

Ľanový olej :

Pôsobí preventívne proti rozvoju kardiovaskulárnych chorôb, upravuje hladinu cholesterolu a tým pôsobí na pružnosť a elasticitu ciev. Za studena lisovaný ľanový olej obsahuje kyselinu cis-linolovú a alfa-linolénovú, ktoré sú potrebné na tvorbu hormónov prostaglandínov, životne dôležitých pre mnohé funkcie organizmu. Je vhodný ako dietetikum, pri podráždení čriev, zápche a zápale žalúdočnej sliznice.

Rastlinný olej 100% za studena lisovaný, balený v Miron Violet glass.

Miron Fialové sklo 3x dlhšia trvanlivosť ako v bežných obaloch.

Miron - fialové sklo ponúka jedinečnú a výnimočnú možnosť, ako predĺžiť kvalitu výrobkov na dlhšie obdobie.

Miron - fialové sklo funguje ako prírodný filter, ktorý prepúšťa len to spektrum svetla (fialovú farbu), ktoré chráni a zlepšuje kvalitu baleného výrobku. Tento unikátny materiál poskytuje optimálnu ochranu proti procesom starnutia a tým predlžuje životnosť a účinnosť produktov.

Šetrným lisovaním za studena si zachováva svoju špecifickú arómu a vysoký obsah účinných látok. Odporúčame ho použiť na priamy konzum (1-2 čajové lyžičky denne) a tiež do studenej kuchyne. Je výborným doplnkom do šalátov, dressingov, nátierok, majonéz, mliečnych produktov (jogurt, tvaroh) a na dochutenie jedál. Nie je vhodný na tepelnú úpravu.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky a oleje
Hmotnosť: 0.504 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: