OCULOCIN-propolisové očné kvapky 5ml

Kód: 2651
Neohodnotené
Značka: neuvedený
12,90 €
Skladom

Propolis, aloe vera a harmanček - úľava a osvieženie očí...

Detailné informácie

Podrobný popis

Očné kvapky s propolisom. Antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky. Praktické balenie 10 kusov sterilných ampuliek. 5 ml. Liečivo, prihlásené na ŠUKL. .

Zloženie:Čistá voda, glycerín, extrakt z aloe vera, extrakt z harmančeka, extrakt z propolisu, chlorid sodný, kyselina boritá (bórová voda),tetraboritan sodný, disodium EDTA.

Popis (komu liečivo odporúčame):Očné kvapky pre podráždené a unavené oči zabezpečujúce hygienu a hydratáciu očí vystavených dennému pôsobeniu externých faktorov. Očné kvapky zabezpečujúce hygienu a hydratáciu očí, ktoré obsahujú kľúčové zložky ako propolis, aloe vera a harmanček. Antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky. Praktické balenie 10 kusov sterilných ampuliek. OCULOCIN PROPO Sterilné očné kvapky 5 ml. 10 jednodávkových ampuliek po 0,5 ml. Úľava a osvieženie pre podráždené oči.

 Spôsob užívania (dávkovanie výrobku):
Aplikujte 1-2 kvapky do každého oka. Nepoužívajte kvapky, ak ste alergický na akúkoľvek zložku roztoku. Uzatvárateľná fľaštička slúži len na jednorazové použitie. Fľaštičku vyhoďte 24 hodín po otvorení. Bezpečné je používať kvapky tak často, ako je potrebné. Nekvapkajte priamo na kontaktné šošovky. S nasadením kontaktných šošoviek počkajte minimálne 10 minút po použití kvapiek.

Bezpečnostné upozornenie : Používajte kvapky podľa písomnej informácie pre používateľov, alebo kvapky používajte podľa odporúčania lekára, alebo lekárnika. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Propolis na liečenie
Hmotnosť: 0.025 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: