Úvod | Propolis | Propolis na liečenie

Propolis Aqua 30% (100ml)

Propolis Aqua 30% (100ml)

Pomáha pri: Vysoký cholesterol, Tlak, Neplodnosť, Menopauza, Imunita, Ekzémy, Akné, Zápaly, Obličky, Stres, Detox a pečeň, Žalúdok...


Výrobca: neuvedený
 
Dostupnosť: skladom Viac informácii
 
Naša cena: 10,90 / ks (s DPH)
 
+ -
ks
Návrat
 

Podrobný popis:

Propolis vo vodnom extrakte obsahuje základné vitamíny skupiny B, vrátane В1, В2, В6, vitamíny A, E a kyselinu pantoténovú. Propolis je bohatý na zlúčeniny dusíka, ako sú proteíny, aminokyseliny, amíny, amidy a obsahuje také mikroelementy, ako je železo, vápnik a ďalšie.

Výhodou vodného extraktu propolisu je absencia alkoholu, aby bolo vhodné užívanie aj u detí, u tehotných žien, oslabených a starších ľudí , ale aj pre aktívnych vodičov alebo športovcov.

Tento produkt obsahuje 30%- ný extrakt propolisu. 

Propolis má antivírusové, protizápalové, baktericídne, imunologické, analgetické vlastnosti. Celkovo posilňuje a má regeneračné vlastnosti. Propolis je silný prírodný antioxidant, poskytuje dokonalú očistu organizmu a zvyšuje imunitu.

Zloženie: destilovaná vody, propolis

Upozornenie: Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či zväčšenými mandľami. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Jeho priaznivé účinky sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní.

 

Spôsob užívania: Dospelí 2 ml vodného propolisu 20 minút pred jedlom 2 až 3-krát denne po dobu 15 dní, zapiť malým množstvom vody. Deti 1ml vodného propolisu 20 minút pred jedlom 2-krát denne a zapiť malým množstvom vody. Pred použitím pretrepať.

 

Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:

Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie. Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie),môžete pokojne propolis v akejkoľvek forme užívať.

Príslušenstvo k produktu:

Žiadny tovar k dokúpeniu.

Súvisiaci tovar:


PROPOLISOVÁ SMREKOVÁ MASŤ 80ML
MASŤ JE PRÍRODNÉHO CHARAKTERU, MÁ PROTIZÁPALOVÉ, ANTIBAKTERIÁLNE A BOLESTI...
Cena s DPH: 7,90 €

PROPOMUCIL - PROPOLISOVÝ SPRAY DO NOSA
PROPOLISOVÝ SPRAY DO NOSA...
Cena s DPH: 7,90 €

APROPINUS, PROPOLISOVÝ SIRUP
SIRUP S PROPOLISOM NA PRECHLADNUTIE (100 ML) Z BYLÍN A VITAMÍNOM C...
Cena s DPH: 9,90 €