PropoMucil - propolisový spray do nosa 20ml

Kód: 2613
Tip
Neohodnotené
Značka: neuvedený
10,20 €
Skladom

Propolisový spray do nosa...

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetky zložky spreju do nosa s propolisom sú prírodnými antibiotikami, preto zaručujú efektívnu pomoc pri zápaloch nosovej dutiny spôsobených najrozličnejšími mikroorganizmami. Propolis silným antiseptickým účinkom, tlmia zápal a pomáha odstraňovať a hojiť zápaly celej nosnej dutiny. Výživové doplnky PropoMucil® obsahujú jedinečnú dvojkombináciu N-acetylcysteínu a štandardizovaného extraktu propolisu. PropoMucil®vďaka svojmu zloženiu patrí do skupiny liečiv respiračného traktu. Obsahuje zložky pôsobiace na uvoľnenie hlienov, má antiseptické, antimikrobiálne a analgetické účinky. Čistí nosovú dutinu a odstraňuje usadeniny hustého hlienu z nosových kanálikov a tým uľahčuje dýchanie. PropoMucil je inovatívnou kombináciou: Čistený propolis – prirodzená antimikrobiálna zložka v prírodnej forme vhodná na dlhodobé užívanie. Ako propolis účinkuje: Propolis je už stáročia známy ako prírodné antibiotikum účinné pre boj s baktériami, vírusmi a plesňami. Je to silný antioxidant a imunitný stimulant, ktorý posilňuje imunitu a znižuje oxidatívny stres. Propolis má taktiež antiseptický a anestetický účinok, čím znižuje bolesť pri chorobe a regeneruje mukóznu membránu úst. N-acetylcysteín –získaný fermentáciou zo špeciálneho kmeňa kultúry Escherichia colli . V liekoch sa používa pri bolestiach a zápaloch dýchacích ciest. Ako účinkuje N-acetylcysteín (NAC): N-acetylcysteín je mukolytikum. Rozpúšťa hustý viskózny sekrét a uľahčuje jeho vylučovanie. Využíva sa pri akútnych a chronických zápaloch vnútorných dýchacích ciest spolu s produkciou hustého viskózneho sekrétu mukopurulentného charakteru. N-acetylcysteín sa správa ako antioxidantná látka, ktorá neutralizuje voľné radikály a chráni bunky respiračného systému. Čistenie propolisu za účelom odstránenia alergénov sa dosiahne pomocou technológie Dynamickej Multi Extrakcie, čo je viacstupňová extrakcia. V priebehu extrapolačnej fázy propolis umožňuje extrahovanie bohatších integrálnych polyfenolov (kyselina fenolová, bioflavonoidy, glykán a glukóza) za účelom dosiahnutia väčšej terapeutickej účinnosti. Táto technológia umožňuje čistenie propolisu s rovnakými vlastnosťami, z rôznych oblastí. Účinky: Rýchle rozpúšťanie a odstránenie hlienu, Odstránenie baktérii, vírusov a húb z dýchacích ciest, Pomáha pri zápale hrdla a nosohltana, znižuje bolesť a chrapot, Zlepšuje imunitu. Účinky propolisu v Propomucile sú: Potvrdená vysoká mikrobiálna, efektivita, bezlepkový a bez alergénov, antibiotiká. POTENCIÁLNI UŽÍVATELIA: Ľudia trpiaci zápalmi v nosnej dutiny, Výtoku z nosa a silne upchatom nose, Infekcii horných dýchacích ciest, Predchádza nádche, Zápaloch očí, Osoby trpiace akútnou alebo chronickou bronchitídou, Osoby vykazujúce symptómy podobné chrípke, Deti s infekciami stredného ucha či s chronickou obštrukčnou chorobou pľúc alebo osoby s emfyzémom či bronchiektázou alebo cystickou fibrózou.

 Spôsob užívania (dávkovanie výrobku):
Deti od 3 do 12 rokov: každých 6 hodín 2 vstreky do každej nosovej dierky, Dospelí a deti nad 12 rokov: každé 4-6 hodín, 3 vstreky do každej nosovej dierky.

 Upozornenie:Ak ešte so včelími produktmi nemáte skúsenosti a obávate sa alergickej reakcie, tu je jednoduchý test znášanlivosti:
Aplikujte niekoľko kvapiek vodného, alkoholového alebo olejového extraktu propolisu na zápästie (platí pre všetky tekuté výrobky). Ak v priebehu nasledujúcich 24 hodín nespozorujete na tomto mieste žiadnu reakciu (opuch, svrbenie, začervenanie),môžete pokojne výrobok v akejkoľvek forme užívať (platí aj pre včeliu kozmetiku). 
 

Informácie o tomto produkte vychádzajú z literatúry, domácich a zahraničných vedeckých štúdií a tiež zo skúseností našich zákazníkov. Suroviny pochádzajú z overených zdrojov.

Nevhodné tehotné a dojčiace ženy. Včelie produkty sú silnými antioxidantmi a prispievajú k výraznej očiste organizmu (tzv. detoxu),ktorá sa môže prejaviť oparom, vyrážkami, preháňaním na toaletu či inými bežnými prejavmi pri detoxe. Aby ste zmiernili tieto príznaky, odporúčame počas konzumácie produktu prijímať zvýšené množstvo tekutín. Spomínané príznaky detoxikácie nie sú dôvodom na ukončenie užívania produktu. Priaznivé účinky včelích produktov sa bežne dostavia po cca 2-týždňovom pravidelnom užívaní. Výživové doplnky a všetky ostatné včelie produkty sa nesmú používať ako náhrada (rozmanitej) pestrej a vyváženej stravy a sú súčasťou zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka včelích produktov sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať výrobky mimo dosahu malých detí. Nevhodné pri alergii na niektorú zo zložiek včelieho produktu. Skladovať na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 26 °C. Chrániť pred slnečným žiarením. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia včelieho produktu.

Dodatočné parametre

Kategória: Propolis na liečenie
Hmotnosť: 0.04 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: